Podporuje mojeID

O NÁS
HEUREKA

CEEDA HRAČKY – VELKOOBCHOD, s.r.o. je ryze česká společnost založena v roce 2010 za účelem podpory prodeje českých výrobků na našem trhu. Naše firma je obchodní pobočkou českého výrobce CEEDA CAVITY,s.r.o. a zabývá se prodejem dřevěných hraček a výrobků ze dřeva z 90 % pouze českých výrobců. Firma má exklusivní zastoupení dřevěných hraček CEEDA CAVITY a maďarského výrobce dřevěných puzzlí obchodní značky FAUNA v ČR. Nabízíme nádherné, ekologicky čisté hračky za dobrou cenu, určené nejenom dětem, ale i dospělým, jako dárky pro různé příležitosti.

Dřevěné hračky CEEDA CAVITY jsou vyráběny z vysoce kvalitního bukového dřeva, doplňky pak z dubového a jasanového dřeva. Povrch hraček je pouze voskován a leštěn, není nijak chemicky upravován či barven. Všechny hračky jsou pohyblivé a fungují jako skutečné stroje ve zmenšené podobě. Hračky dodáváme v podobě zkompletované, ale i jako stavebnice, které slouží ke cvičení zručnosti a trpělivosti každého jedince a rozvíjejí kreativitu Vašich dětí.

Puzzle Fauna jsou vyrobeny ze dřeva javorového. Některé puzzle jako např. stromy jsou ručně malované.
Jsme schopni uspokojit požadavky odběratelů v jakékoliv výši. Dodací lhůty jsou v závislosti na množství objednaného zboží, nejpozději však do 14 dnů od potvrzení objednávky. Při větších odběrech nabízíme našim odběratelům množstevní slevy.

Výrobna hraček CEEDA CAVITY je umístěna v průmyslovém areálu Jasenice ve Vsetíně.

Jste také vítáni v našem nově otevřeném kamenném obchůdku ve Vsetíně na adrese Na Příkopě 814 (pod nadjezdem u kruhového objezdu nad Albertem), kde si můžete všechny hračky prohlédnout i zakoupit. Obchůdek zároveň slouží také jako oficiální odběrné místo našeho internetového obchodu.

Veškeré hračky, které máme v nabídce, splňují všechny požadované evropské bezpečnostní normy. Na všechny hračky jsou vydané řádné certifikáty nezávadnosti.
Nabídku výrobků neustále rozšiřujeme, proto nás neváhejte kontaktovat se svým požadavkem. Vyrábíme hračky i na zakázku přesně dle požadavků zákazníka.

Za celý tým CEEDA HRAČKY přejeme krásný den a příjemné nakupování v našem internetovém obchodě.

Marcela Čeledová, jednatel