Podporuje mojeID

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Určitě se velmi dobře staráte o své zákazníky a jak v průběhu roku, tak i na Vánoce, dáváte svým zákazníkům různé dárky.

Zkuste se zamyslet, co uděláte VY se standardním dárkem, kterých dostanete během vánoční sezony např. 30 stejných kusů (propisky, klíčenky, hrníčky, a jiné). Končí vypsané propisky v koši? Hrníčky předáváte dál babičce?

Co byste řekli tomu, kdyby Vás měl zákazník pořád na očích a unikátním dárkem přitáhl pozornost i jiných významných lidí, kteří projdou kolem jeho stolu? Obdarujte zákazníka jedinečným produktem, který Vám zhotovíme dle Vašich požadavků přímo na míru.

Máte reprezentativní výrobek? Nechte si ho u nás vyrobit ze dřeva jako "miniaturu svého produktu" a opatřete ho svým logem.

Nebo máte svůj vlastní nápad, kterým svého zákazníka chcete zaujmout? Napište nám, nebo zavolejte a my se postaráme o to, aby váš návrh byl profesionálně zrealizován. Jsme tady pro Vás již 10 let.

Kvalitním a vkusným výrobkem ze dřeva nikdy nic nepokazíte a zákazníka naladíte na svou vlnu kvality.

Řadit podle 
Výrobce 


Překvapte Vašeho obchodního partnera netradičním dárkem, který bude mít něco společného s jeho firmou. Levné propisky, bločky, diaře apod. nosí každý, ale modely jeho vozového parku, či tužkovník ve formě autíčka, potěší každého zákazníka a určitě jej najdete na rok na čestném místě.

Jsme dceřiná firma společnosti CEEDA CAVITY - českého výrobce. Zhotovíme Vám hračky, či model, reklamní předmět dle Vašeho výběru, pokud to bude v našich technologických silách.

Umíme do hračky gravírovat, zajistíme levnější variantu samolepky. Pošlete nám Vaši poptávku, rádi Vám zpracujeme hračku přímo pro Vaše zákazníky.